TİMFED Zirvesi Nedir?

TİMFED (Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu) 11 Kasım 2014 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi’nde “İnşaat Sektöründeki Riskler, Sorunlar ve Küresel Fırsatlar” ana teması ile TİMFED Zirvesi’ni gerçekleştirecektir.

Ülke ekonomimizin lokomotif sektörü olan inşaat sektöründeki gelişmeler her dönem ivme kazanarak devam etmektedir. İnşaat malzemecileri derneklerini bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan TİMFED de sektöre artı değer kazandırmak amacıyla belirli periyotlarla çeşitli organizasyonlar düzenlemektedir. TİMFED bu doğrultuda, sektörün öncü kuruluşlarını bir araya getirerek sektöre yön verecek vizyonlar elde etmek amacıyla, 2014 yılı etkinlikleri kapsamında TİMFED Zirvesi’nin üçüncüsü yapılacaktır. Zirvede “Sektördeki Temel Sorunlar”, “Kentsel Dönüşüm Riskleri ve Fırsatları”, “Bayi – Üretici – Tüketici İlişkilerinde Gelişim Potansiyeli”, “Sektörün Geleceği ve Küresel Fırsatlar”, “Ekonomik Gelişmelerin Sektöre Etkisi” gibi önemli başlıklarla sektöre ışık tutulacaktır.

TİMFED Zirvesi, federasyonumuz ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin stratejik ortaklığında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin işbirliği ve sinerjisi ile gerçekleşecektir.