Başkan’dan…

28 Mart 2007 tarihinde kurulan TİMFED (Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu) ile inşaat malzemecilerini bir çatı altında toplamayı amaç edindik. TİMDER, TİMKODER, DİMSİAD, BURTİMDER, ANTİMDER derneklerimizin yanı sıra Konya ve Samsun’da oluşumları devam eden derneklerimizin de katılımı ile tüm Türkiye’de güç birliği yapmış bir federasyon olarak, üyelerimizin her zaman yanında yer almayı hedefliyoruz.

TİMFED olarak öncelikli amacımız; inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin sorunlarını belirleyip çözümler sunabilmek için çalışmalar yapmak oldu. Bu kapsamda, kuruluşumuzun ilk günlerinden itibaren zirve, panel, toplantı ve ziyaretler gibi sektöre değer katan birçok organizasyona imza attık.

Belirli periyotlarla düzenlediğimiz bu organizasyonlarda sektör paydaşlarını bir araya getirmek ve sektörün sorunlarını tespit ederek çözümler üretmek için fikir alışverişi sağlamak, en değer verdiğimiz görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Sektörümüzün gelişmesine önemli katkılar yapacağına inandığımız en büyük organizasyonumuz TİMFED Zirvesi’nde devlet adamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, üye derneklerimiz, sanayi odalarımız ve akademisyenlerimizin değerli katkıları ile sektörümüze ayna tutacağımıza inanmaktayız.

11 Kasım 2014 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek bu görkemli organizasyon için sektörde yer alan tüm üyelerimizi, sektör paydaşlarını ve bu sektöre gönül veren tüm değerli dostlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Kemal Çelik
TİMFED
Yönetim Kurulu Başkanı